Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
THY Uçuşları
Bizden Haberler

THY Yurt dışı uçuşları başlıyor!

THY yurt dışı uçuşları ne zaman olacak? THY’nin hangi ülkelere uçuşları açıldı? Türk Hava yolları covid-19 salgını nedeni ile ara verdiği yurt dışı uçuşlarına yeniden başlıyor.

Ülkemizde yeni normalleşme kapsamında 1 Haziran 2020 Pazartesi itibariyle yasaklı olan işletme ve seyahat engelleri kontrollü olarak hafifletildi. Lojistik sektörü olarak salgın döneminde kısıtlamalara karşın yavaşlama olmasına karşın, sektörde hizmetlerimize Sağlık bakanlığı ve gidilen ülkelerin yasal zorunluluklarına uyarak taşınma hizmetlerimizi sürdürdük.

THY yurt dışı uçuşları

THY yurt dışı uçuşları
THY yurt dışı uçuşları

Yeni normalleşme döneminde ise Yurt dışı çıkış yasakları kaldırılmaya ve Türk Hava yolları ile seferler başlıyor. 18 Haziran itibarıyla ilk etapta 16 Avrupa şehrinden 14 noktaya uçuş olacak. Son dakika yapılan açıklamaya göre; Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, “Basel’den Gaziantep’e, Frankfurt’tan Elazığ’a… 18 Haziran itibarıyla Avrupa’daki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçmaya başlayacağız. Bayrak taşıyıcı olarak memleketin yolunu biraz daha kısaltacak, misafirlerimizi sevdiklerine daha kısa sürede kavuşturacağız” açıklamasında bulundu.

Seferlerimiz ve aksayan uçuşlar nedeni ile tüm iş talepleri ve alımlarımızı zamanında teslim edilmesi için sizlere hizmetlerimizi sorunsuz yansıtmaya devam ediyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat seferlerimiz ve detaylar için aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Uluslararası taşımacılık sorularınız ve talepleriniz için bizlere +90 444 56 93 numaralı hattımızdan veya aşağıdaki talep formu üzerinden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    Bir cevap yazın