Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Fransa’ya Ev Taşımada Firma Seçimi
Blog

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma

Fransa’ya Ev Taşıma süreçleri, Fransa’ya nakliye konusunda merak edilenler. Türkiye’den Fransa’y zati ev eşya taşımacılığı detaylarını inceliyoruz. Kendine gelişmiş ülkelerde yeni bir hayat kurmak isteyenlerin tercih ettiği ülkelerin başında Fransa gelir. Türkiye’den ayrılarak Fransa’ya iş ve eğitim gibi sebeplerle yerleşme kararı alanlar, henüz tanımadıkları bir yerde yeni eşya bulmakta zorlanır. Bu nedenle Türkiye’de bulunan eşyalarını, Alfa Omega World Movers ile yanlarına alabilirler. Türkiye’den Fransa’ya taşınma sürecinde bireylerin farklı yükümlülükleri vardır. Vize, çalışma izni, oturma izni gibi işlemler; bir hayli vakit aldığı için taşınma sırasında sizi zahmete sokmayacak bir firmayı tercih etmeniz gerekir.

İçindekiler

Fransa’ya Ev Taşıma

Fransa’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma Sürecinde Sunulan Hizmetler

Türkiye Fransa nakliye hizmetinin kapsamı, rutin ev taşıma ve uluslararası gümrük işlemlerinden meydana gelir. Eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi sadece profesyonel paketleme ve ambalajlama işlemleri ile mümkündür. Elektronik aygıtlar,darbelere karşı hassas olduğu için kalın patpatlı naylonlarla sarılarak taşınır. Biblolar, gümüş aksesuarlar ve benzeri yapıda olan parçalar ise çizilmeyecek ve kırılmayacak şekilde kolilenir. Böylece Fransa’daki evinizi zevkinize uygun şekilde dekore edebilirsiniz. Normal ev eşyalarınızın yanı sıra Türkiye’de kullandığınız araçları da Alfa Omega World Movers güvencesiyle Fransa’da kullanmaya devam edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar gelmeden yeni adresinize ulaşması için de Alfa Omega her zaman yanınızdadır.

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma Sırasında Ödenen Vergiler Nelerdir?

Ev eşyası ticari amaçla kullanılmadığı için ülkeler tarafından alınan gümrük vergilerinin dışında bırakılmıştır. Bunun bazı durumlarda istisnası söz konusu olabilir. Firmamız, Türkiye Fransa nakliye işlemlerinin gümrük ayağını sorunsuz şekilde halleder. Farklı dillerde iletişim kurma becerisine sahip profesyonel ekibimiz, belgelerin düzenlenmesi ve yetkili kişilere sunulması sürecinde yaşanacak zaman kaybını ortadan kaldırır. Gümrük işlemlerinde ülkelerde yaşanan olağanüstü durumlarda sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin; doğal bir afet, terör olayları bu kapsamda değerlendirilebilir. Bu gibi durumlarda sizi bilgilendiren ekibimiz, eşyalarınızın akıbetini kolayca takip etmenizi sağlar.

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşımada Firma Seçimi

Hangi firmayı seçeceğinize karar veremiyorsanız, bazı detayları göz önünde bulundurarak kararınızı daha kolay şekilde verebilirsiniz. Tercih edeceğiniz firmanın öncelikle kalite ve yetki yönüyle gerekli belgelere sahip olması gerekir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmeyen hiçbir firmaya güvenmemelisiniz. Bunun yanı sıra ISO 9001 ve akreditasyon belgeleri de firma kalitesi hakkında size ipucu verir. Bahsi geçen belgelerin tamamına sahip olan Alfa Omega sayesinde güvenilir bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadardır?

Türkiye’den Fransa nakliye fiyatları, farklı değişkenler dikkate alınarak belirlenir. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz çalışması neticesinde eşyalarınızın durumu değerlendirmeye alınmaktadır. Buna göre size bir fiyat sunulur. Her zaman avantajlı fiyatlardan size hizmet veren firmamız, bütçenizi zorlamadan yurt dışındaki yaşamınıza iyi bir başlangıç yapma fırsatı verir. Aynı zamanda ekspertiz incelemesi neticesinde imzalanan sözleşmede belirlenen tutarın dışında hiçbir zaman sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu