Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Kurumsal Lojistik Firmaları
Blog

Kurumsal Lojistik Firmaları

Kurumsal Lojistik Firmaları; sayesinde ticaret yapan şirketlerin lojistik ve bireysel ev eşya taşımacılığı ihtiyaçları karşılanmakta. Üstelik akla geldiği gibi sadece nakliyat aşamasında değil tüm adımlarda uzman bir destek sunularak başarılı operasyonlara ile taşınma süreçleri yönetilmekte. Lojistik şirketleri tarafından yapılan bir çok hizmet ihtiyaçlarınıza yönelik sunulmaktadır. Özellikle uluslararası taşımacılık sektöründe kurumsal kimlikle hizmet veren firmalar tüm uluslararası standartlara uygun çözümler sağlamakta. Bu durumda da lojistik firmalarının çalışma alanları oldukça kapsamlı olmakta. Taşınmanın tüm süreçleri kurumsal lojistik şirketleri tarafından organize edilmekte.

Bir lojistik ihtiyacınızın karşılanabilmesi için ne tür bir hizmet almak istediğinizi bilmelisiniz. Özellikle ürünlerinizin nakliyat ile başlayan ve stok kontrolüne kadar uzanan bir süreçte firma tarafından profesyonelce yönetileceğini kavramalısınız. Kurumsal lojistik şirketleri tarafından sağlanılan başlıca hizmetler;

Kurumsal Lojistik Firmaları
Kurumsal Lojistik Firmaları
 • Yurtiçi ve yurt dışı nakliyat hizmetleri
 • Eşya Depolama
 • Gümrükleme
 • Ambalajlama
 • Taşınma öncesi ve sonrası sağlanan lojistik destek
 • Sigorta
 • Kurulum ve Montaj
 • Kara, Deniz ve Havayolu taşıma

Kurumsal Lojistik Firmaları

Örneğin kurumsal lojistik firmaları ile yapacağınız taşınma, eşyaların yerinde görülmesinden, yeni adresine kurulumuna kadar tüm süreçleri sizlere hizmet olarak sunmakta. Sizler gümrükleme, depolama ve sigorta işlemlerine kadar bütün süreçleri lojistik firmaları aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle kurumsal ve zati ev eşya nakliyesinde lojistik firmaları tüm hizmetleri ile sizlere en iyi taşınma çözümü için uluslararası standartlara nakliye sağlamakta.

En İyi Kurumsal Lojistik Firması

Kurumsal firmalar taşınma aşamalarında sizlere vaat edilen tüm hizmetleri nakliye sözleşmesini yasal olarak düzenler. Talepleriniz ve hizmet ihtiyaçlarınıza göre planlama ve eşyaların taşınma süreçlerine kadar detaylar sizlere iletilir. Gümrükleme, eşya depolama ve taşınma türüne göre nakliyesi sonrası yeni adresinize güvenle ulaşması ile süreç tamamlanır. Mobilyaların kurulması ve çöplerin atılmasına kadar sizlere eksiksiz bir nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz ihtiyacınız; olan uluslararası evden eve nakliyat taleplerinizde sizlere en iyi ve güvenilir nakliyenin sözünü vermekte. Şirketimiz IAM, UND, EUROVAN uluslararası taşımacılık sektörü ağlarında Türkiye’yi temsil etmekte. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınız, merak ettikleriniz ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilir, uzman ekibimiz tarafından bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Online Taşıma Teklifi!

  Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
  Bir cevap yazın