Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
En İyi Lojistik Firmalar
Blog

Evden Eve Nakliyatta Müşteri Memnuniyeti

Evden Eve Nakliyatta Müşteri Memnuniyeti; taşımacılık sektöründe en fazla aranan hizmet kalitesidir. Özellikle yurt dışı taşımacılık şehirlerarası taşıma işlemlerinden farklı olarak daha kapsamlı bir uzmanlık ister. Sektörde hizmet çeşitlerine göre farklı firmalar yer alsa da özellikle zati eşya taşımacılığı tam donanımlı bir şirket tarafından kapıdan kapıya kurulum dahil sorumluluk almalı. Bu kapsamda gerçekleştirilen hizmet taşınmaya ihtiyacı olan kişilere kaliteli bir hizmet almaları için yardımcı olmakta.

Evden Eve Nakliyatta Müşteri Memnuniyeti
Evden Eve Nakliyatta Müşteri Memnuniyeti

Uluslararası lojistik firmaları; kalite belgesine sahip, uluslararası standartlara uygun olarak taşımacılık çözümleri sunmakta. Şirket tercihi kaliteli bir hizmet almanız için önemlidir. Taşınma teklifi alacağınız firmalara; yasal izin belgeleri, kalite belgesi gibi Dünya çapında lisanslı acentelerini sormalısınız. Bu konuda sizlere iletilen yetki belgeleri, uzmanlar tarafından yapılacak bir taşınma için ilk adım olacaktır.

Şirketimiz Alfa Omega World Movers, ISO 9001 kalite belgesi, IAM, UND ve C3 yetki belgesine sahip olarak uluslararası acente ağımız ile sizlere güvenli ve kaliteli bir nakliyat hizmetleri sunmakta.

İçindekiler

En İyi Yurtdışı Taşımacılık Firması

Sizlere hizmet verecek firmaların yasal izinleri, kalite belgesi, sözleşme, sigorta ve kurumsal tüm taleplerinize yerinde cevap verebilmesi doğru lojistik firması seçmenize yardımcı olur. Kaliteli bir ev taşıma süreci için; talep aldığınız firmalardan C3 yetki belgesi, ISO9001 kalite belgesi, IAM, UND ve EUROVAN gibi uluslararası taşımacılık acenteleri ve birlikleri ile resmi dernek, kuruluşlarda kayıtlı olup olmadıklarını kontrol etmelisiniz.

Resmi teklif ve sözleşme yazılı olarak talepleriniz ve ihtiyacınız olan taşınmaya göre düzenlenip düzenlenmediğini kontrol edin. Net olarak sunulacak hizmetler, kapsamı ve kapsam dışında kalan hizmet ve süreçlerden destek ve bilgi talebinde bulunun.

Evden Eve Nakliyatta Müşteri Memnuniyeti

Lojistik sektöründe faaliyet alanı dışında ticari taşımacılık firmaları sizlerin ev eşyalarını taşıması konusunda talepleri sorunlu bir nakliye süreci için ilk adım olabilir. Ev eşya taşımacılığında Zati taşıma yapan uluslararası firmalar sizlere kapıdan kapıya kurulum ve montaj dahil bir çözüm sunar.

İhtiyaç duyulan eşya depolama, gümrükleme, sigorta ve sözleşmeli olarak eviniz Dünya’nın dilediğiniz ülkesindeki yeni ev adresinize ulaştırılır.

Aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınız, merak ettikleriniz ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilir, uzman ekibimiz tarafından bilgi sahibi olabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu
    Bir yanıt yazın