Esentepe, Uğur Cd. No:27 Kartal +(90) 444 56 93 info@alfaomegaworld.com
Yurtdışı Eşya Nakliyesi
Blog

Yurtdışı Eşya Taşıma

Yurtdışı Eşya Nakliyesi; bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmak veya geçici bir süreyle yaşamak için eşyalarınızı nakliyesini talep edebilirsiniz. Son dönemde Türkiye’den yabancı ülkelere göç dalgası büyük oranda artarken insanların uluslararası eşya taşıma hizmetine olan ihtiyacı da benzer düzeyde artış göstermiştir.

Siz de Türkiye’den taşınmak veya eşyalarınızı yurtdışına göndermek istiyorsanız hemen uluslararası eşya taşıma hizmeti kapsamında firmamızla iletişime geçebileceğinizi unutmamalısınız.

Uluslararası eşya taşımalarında firmamızca sizlere sunulan hizmetler sadece nakliye ve hamaliye değil aynı zamanda paketleme, gümrükleme ve kurulum gibi uzmanlık gerektiren hizmetlerdir. Eşyalarınızın güven içinde bir yerden alınıp başka bir yere taşınmasını kapsayan tüm bu hizmetlerimiz ise piyasa şartlarına göre oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Destinasyon fark etmeksizin eşyalarınızın yurtdışına taşınmasını talep ettiğinizde boş araç durumuna göre değişik servis sürelerinde sizlere hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Yurtdışı Eşya Nakliyesi

Yurtdışına eşya taşıma hizmeti tıpkı uluslararası eşya taşıma faaliyeti gibi insanların çok başvurduğu hizmettir. Türkiye’den herhangi bir yabancı ülkeye eşya göndermek istediğinizde hedef ülkenin mevzuatı ve diğer kanunlar uyarınca işlemler gerçekleştirilerek eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde istediğiniz adrese taşınması sağlanır.

Yurtdışı Eşya Nakliyesi
Yurtdışı Eşya Nakliyesi

İster kendi yöntemlerinizle ister bize devrederek yapacağınız gümrük işlemleri yurtdışına eşya taşıma faaliyetinin en önemli süreçlerinden biridir. Bu nedenle gümrükleme konusunda bir problem yaşamamak ve eşyalarınızın daha kısa sürelerde nakledilmesini sağlamak için gümrükleme işlemlerini bizlere devredebileceğinizi unutmamalısınız.

Hangi Ülkeye Taşınacaksınız?

Türkiye’den dünyanın herhangi bir ülkesine eşya taşıma ve gönderme hizmetlerinden faydalanmak için bizlere başvurabilirsiniz. Hangi ülkeye taşınacaksınız konusu sizleri özel olarak ilgilendirdiği kadar firmamızı da büyük oranda etkiler.

Zira eşyaların gideceği ülkedeki gümrük rejimi ve talep ettiğiniz tarihlerde söz konusu destinasyona boş araç bulunması önceden üzerinde planlama ve çalışma yapılması gereken hususlardır. Bu nedenle bizlere gönderdiğiniz talebinizde hangi ülkeye taşınacaksınız sorusuna açıkça cevap vermeli ve işlemlerin daha başarılı bir şekilde yürütülmesine katkı sağlamalısınız.

Hangi ülkeye taşınacaksınız sorusuna henüz net bir cevabınız yok ise bizlere alternatifli bir talep gönderebileceğinizi de bilmelisiniz. Aldığımız talepleri mümkün olan en kısa sürede en uygun seçeneklerle cevaplayarak sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Evim Kaç Metreküp?

Taşınma konusunda destinasyon kadar önemli bir husus da eviniz ve evinizdeki eşyaların boyutudur. Zira büyük ölçekli nakliyelerde firmalar genellikle metreküp cinsine bakar ve kiloları çok önemsemez. Bu nedenle eşyalarınızı tartmaktan ziyade ölçmeniz ve kaç metreküp olduklarını tespit etmeniz değerlidir. Peki, evim kaç metreküp sorusuna nasıl cevap bulabilirsiniz? Bu soruya cevap aslında çok basittir.

Evim kaç metreküp sorusunu cevaplamak için ihtiyacınız olan tek şey bir mezuradır. Mezura yardımı ile eşyaların paketlendikten sonraki hallerini en, boy ve yükseklik noktasında ölçün. Ölçüm işlemini tamamladıktan sonra ise bulduğunuz değerleri çarparak her eşyanın kaç metreküp olduğunu tespit edin.

Çarpma işlemi sırasında hesap makinesi kullanmayı ihmal etmeyin. Çünkü değerler küsuratlı olacağından yanlış çarpma işlemi yapabilirsiniz.

Evim kaç metreküp sorusuna cevap için tercih edeceğiniz bir başka yöntem internette bulunan metreküp hesaplama uygulamalarıdır. Bu uygulamalara bulduğunuz ölçüm değerlerini girerek de aynı sonuçları bulabilirsiniz. Ancak yapacağınız hesaplamalarda metreküp değerlerini toplamamalısınız. Aksi takdirde elde edeceğiniz tek değer firmamızın planlaması konusunda yardımcı olmayacaktır. Her eşyayı kendi özelinde kaydetmeniz daha doğrudur.

Ne Zaman Taşınacağım?

Yurtdışına eşya taşıma hizmeti kapsamında yardım almak istediğinizde taşınacağınız tarihi de bildirmeniz gerekir. Zira planlama yapılırken tarih esaslı çalışmalar da yapılarak eşyalarınız için en uygun araç temin edilir. Tarih belirtilmeksizin yapılan taleplerde problemler ortaya çıkabileceği gibi araçların verimsiz kullanılması durumu da ortaya çıkabilir.

Taşıma Öncesi Yapılması Gerekenler

Yurtdışına eşya taşıma faaliyeti öncesinde sizlere düşen en büyük görev eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesidir. Zira paketleme ve sökme işlemleri yapılmadan bizlerle iletişime geçmeniz durumunda hem siz hem de firmamızın zaman kaybedebileceğini unutmamanız gerekir. Paketleme ve diğer işlemler konusunda kendiniz hazırlık yapmak istemiyorsanız firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Eşya sökme ve paketlemede uzmanlaşmış ekiplerimiz sizlere harika bir hizmet sunacaktır. Eşyalarınızı özenle sökecek ekibimiz; paketleme işlemlerinde karton, balonlu naylon, köpük ve diğer koruyucu malzemeleri kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecektir. Hem eşyalarınızı güvenle paketlemiş hem de yorulmamış olacağınız bu hizmeti uygun fiyatlarla almak için talep sırasında bizi bilgilendirmeniz yeterlidir.

Taşıma ve Gümrükleme

Nakliye ve gümrükleme konusunda yılların tecrübesi ile hizmet sunan firmamıza başvurarak eşyalarınızın yurtdışına taşınmasını sağlarken fiyat konusunda da en uygun seçeneklerle karşılaşacağınızı hatırlamalısınız. Taşıma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir problemin önüne geçmek adına çok dikkatli davranan ekiplerimiz ile eşyalarınız taşınır.

İstenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde ise firmamız zararınızı karşılayacak sigorta işlemlerini yapar.

Gümrükleme esnasında ise deneyimli müşavirlerle iş birliği içinde kısa sürede işlemler tamamlanır. İşlemlerde aksilik çıkmaması adına önceden yapılan kontroller bu hizmetin başarısının temel faktörüdür.

Ev Eşyalarının Kurulması

Adresinizde sökülüp paketlenen ve daha sonra taşınan eşyaların adresinizde kurulmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Kurulum ve montaj konusunda oldukça deneyimli olan ekiplerimiz kısa sürede sizlere hizmet sunacaktır. Bu hizmeti piyasa şartlarına göre oldukça uygun fiyata alırken yurtdışında usta arama derdinden de kurtulacaksınız.

Yurtdışı Eşya Taşımacılık Fiyatları

Yurtdışı eşya nakliyesi fiyatları için aşağıdaki teklif formu üzerinden bizlere ulaşabilir. En uygun fiyatlı uluslararası evden eve nakliye fiyatları alabilirsiniz. Taşınma öncesi aklınıza gelen tüm sorulara +90 444 56 93 numaralı hattımızdan ulaşarak cevap bulabilirsiniz.

    Online Taşıma Teklifi!

    Uluslararası Nakliyat Teklif Formu